W naszym przedszkolu Plan dnia Procedura odbioru dzieci Kadra Kompetencje dziecka pięcioletniego Hymn przedszkola

W naszym przedszkolu

Przedszkole usytuowane jest w otoczeniu przestronnego ogrodu, z odrębnymi placykami i miejscami zabaw, pozwalającymi na swobodne zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, z wykorzystaniem urządzeń ogrodowych oraz dwóch piaskownic. Duży taras pozwala na prowadzenie różnorodnych zajęć i zabaw. W budynku przedszkola znajdują się 4 sale zajęć oraz oddzielna leżakownia dla małych dzieci, zapewniająca im komfort wypoczynku w czasie, kiedy inne dzieci nie korzystają z poobiedniego snu. Do dyspozycji dzieci pozostaje przestronny hol i sala gimnastyczna, wyposażone w atrakcyjne urządzenia i sprzęty rekreacyjne, pozwalające na swobodną zabawę dzieci w razie niepogody. Pomieszczenia dostosowane są do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym.

Przedszkole oferuje fachową opiekę pedagogiczną, miłą i serdeczną atmosferę, smaczne i urozmaicone posiłki. Zapewniamy atrakcyjne zajęcia, barwne uroczystości i mnóstwo niespodzianek przewidzianych w kalendarzu imprez przedszkolnych.

Oferta zajęć dodatkowych:

• zespół teatralny "Kurtynka";
  • zespół wokalno - taneczny "Knefliki";
  • język angielski.

Dzieci mogą korzystać z możliwości nauki języka w czasie zajęć dydaktycznych i zabaw indywidualnych.

Zapisy dzieci w sekretariacie przedszkola.

Telefon: (032) 211-82-06

Zasady działania naszego przedszkola:

• Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny rozwój wszystkim wychowankom w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.
  • Tworzymy warunki do indywidualnego rozwoju dziecka z uwzględnieniem jego potencjalnych możliwości.
  • Stwarzamy sytuacje umożliwiające twórcze działanie.
  • Przygotowujemy dziecko do życia w zgodzie z samym sobą, ludźmi i otaczającym światem.
  • Wyposażamy w wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia nauki w szkole.
  • Dążymy do partnerskiego współdziałania z rodziną i środowiskiem.
  • W wychowaniu kierujemy się respektowaniem praw dziecka.
  • Rozwijamy zainteresowanie pięknem i bogactwem naszej ojczyzny.